Kolkovací

stroje

Etiketovací, balící, plnící a zavírací stroje

Kolkovací stroje a zařízení

Slouží k nanášení kolků (celních etiket) na láhve, nebo usnadňují jejich aplikaci. V naší nabídce se nacházejí následující modely:

Stolní zařízení pro nanášení lepidla na etikety model EME 230 AN 

Stolní zařízení, určené pro nanášení lepidla na papírové etikety (kolky), odebírané ze zásobníku. Usnadňuje práci obsluze, která poté připravené kolky ručně nanáší na láhve.

Poloautomatický etiketovací stroj model S 70/3

Poloautomatický etiketovací stroj, určený pro aplikaci kolků přes uzávěr a hrdlo láhve. Obaly jsou ručně zakládány do stroje a po spuštění auomatického etiketovacího cyklu ručně odebírány. Očekávaný výkon zařízení je 600 – 1 000 láhví/hod. v závislosti na zručnosti obsluhy.

Automatický etiketovací stroj model S 75/4

Automatický etiketovací stroj, určený pro aplikaci kolků přes uzávěr a hrdlo láhve. Zařízení je vybaveno vlastním dopravníkem a může pracovat v automatické lince. Očekávaný výkon zařízení je 1 800 – 2 000 ks láhví/hod.

Automatický etiketovací stroj model S00

Automatický etiketovací stroj, určený pro aplikaci kolků pomocí hot melt lepidla. Zařízení je vybaveno vlastním dopravníkem a může pracovat v automatické lince. Očekávaný výkon zařízení je 2 200 – 2 400 ks láhví/hod.

Pro vyšší výkony nabízíme rotační etiketovací stroje řady Leopard.