Etiketovací, balící, plnící a zavírací stroje

                               Obchodní zástupce pro celou ČR

Pro naši společnost, zabývající se dodávkami a servisem etiketovacích, balících, plnících a dalších strojů a linek, používaných v potravinářském, kosmetickém, chemickém, farmaceutickém a dalším průmyslu,
hledáme obchodního zástupce

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Aktivní komunikace s klienty
  • Tvorba, zasílání či prezentace cenových nabídek
  • Zodpovědnost za výsledky svěřených obchodních aktivit
  • Služební cesty k obchodním jednáním u klientů
  • Samostatné vedení obchodních případů
  • Prezentace společnosti

Požadujeme:

  • Technické povědomí z oblasti strojírenství
  • VŠ/SŠ vzdělání, popř. odborné vyučení s maturitou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Ochotu k častým služebním cestám
  • Velmi dobrá znalost PC - Office, Outlook, Internet
  • Reprezentativní vystupování, obchodního ducha
  • ŘP sk.B podmínkou

Nabízíme:

  • práce v české firmě
  • odpovídající finanční ohodnocení, bonusy
  • 13. a 14. plat
  • stravenky
  • 25 dnů dovolené
  • 5 dní sick days
  • služební automobil,
  • notebook, telefon,
  • možnost seberealizace,
  • motivující pracovní prostředí
  • u nás si rozšíříte své pracovní možnosti a dovednosti

Své nabídky spolu se strukturovaným životopisem zasílejte na info@anopack.cz

Nástup je možný ihned, nebo dle domluvy. Těšíme se na Vás!!