Skupinové balení

do smrštitelné folie

Etiketovací, balící, plnící a zavírací stroje

Automatické kontinuální balicí stroje MSW/HSW pro skupinové balení do smrštitelné folie

Automatické balící stroje MSW/HSW jsou určeny pro skupinové balení různých produktů do teplem smrštitelné folie. Zařízení pracují kontinuálně a nejsou vybavena svařovací lištou.

Zahrnují přímý víceřadý vstupní řadící dopravník, který může být vybaven motorizovaným rodělovačem láhví do jednotlivých řad, a tepelný tunel. Stroje jsou určeny zejména pro nápojový, mlékárenský a potravinářský průmysl.

Základní model C je určen pro balení do folie bez podložky, model F pro balení na kartónové podložce a model W pro balení na trayi, formovaném z přířezu a lepeném pomocí hot melt lepidla.

Model MSW 300 je určen pro výkony do 35 balení/min., model MSW 450 pro výkony do 45 balení/min. a model HSW 600 pro výkony do 65 balení/min. V případě menších formátů mohou zařízení pracovat ve dvou řadách a uvedený výkon tak může bát zdvojnásoben. 

Varianty COMBI spojují stroj pro balení do smrštitelné folie s kartonovacím strojem typu wraparound a umožňují balení produktů oběma způsoby.

Mezi možné příslušenství patří centrování potisku folie, orientace produktů dle polohy etikety, stohovací systémy pro balení ve více řadách na sobě, plně nerezové provedení, a další.

Na tato zařízení pro skupinové balení mohou navazovat automatické stroje pro aplikaci odnosných uch.